Twój koszyk

Własny zbiornik na paliwo zabezpieczeniem braku paliwa i wydajnej pracy

W przedsiębiorstwach oraz gospodarstwach, wszędzie tam gdzie zużywane są duże ilości paliwa dużym plusem, a zarazem wygodą jest inwestycja we własny zbiornik. Co w dalszym etapie przekłada się również spore oszczędności. Zakupując olej napędowy w hurtowych cenach zaoszczędzamy nawet do kilkudziesięciu gorszy na litrze.

Własny zbiornik na paliwo w przedsiębiorstwie czy gospodarstwie to wydatek z rzędu 5–25 tys. W zależności od pojemności i rodzaju wyposażenia. Na początku wydaje się to duży wydatek, ale widząc ile jesteśmy w stanie zaoszczędzić zakupując hurtowo paliwo to nasz zakup średnio po roku eksploatacji się zwraca.

Zakup zbiornika to nie tylko oszczędność finansowa, ale co bardzo ważne w duży komfort tankowania oraz zawsze pod ręka własna stacja oleju napędowego, co bardzo jest ważne dla gospodarstw rolnych przy porze wzmożonych prac polowych.

Nasza oferta zbiorników na paliwo jest rozbudowana o modele różnej pojemności, w tym również takie, które możemy przemieszczać. I tutaj od razu nasuwa się pytanie.
Z jaką pojemnością zakupić zbiornik na paliwo oraz z jakim wyposażeniem?
Wybierając pojemność zbiornika należy się kierować miesięcznym zapotrzebowaniem na olej napędowy.
W drugim etapie powinniśmy zadbać o rodzaj wyposażenia czyli np. pompa łopatkowa 56l/min, filtr paliwa, licznik cyfrowy, wąż dystrybucyjny 6m, pistolet automatyczny .

Czyste paliwo zawsze pod ręką
Bardzo ważnym atutem posiadania własnego zbiornika jest gwarancja czystości przechowywanego oleju napędowego. Przy nowych maszynach lepiej zatem nie ryzykować i przechowywać paliwo tylko w atestowanych zbiornikach dwupłaszczowych. Nowe modele samochodów, ciągników są bowiem bardzo wrażliwe na zanieczyszczenia pochodzące z paliwa, co może doprowadzić do kosztownych awarii.

Dodaj komentarz